Atgal į sąrašą

STEP: sprendimai kovojant su energetiniu skurdu

STEP: sprendimai kovojant su energetiniu skurdu
2019-09-17

„Sprendimai kovoje su energetiniu skurdu“ (S.T.E.P., angl. Solutions to Tackle Energy Poverty) tai projektas, kurio metu bus sukurtas paprastas, inovatyvus ir lengvai pritaikomas priemonių modelis, skirtas kovoti su energetiniu skurdu.

STEP projekte dalyvauja vartotojų organizacijos iš Bulgarijos, Čekijos Respublikos, Jungtinės Karalystės, Kipro, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Slovakijos. Visas jas po vienu skėčiu vienija Europos vartotojų organizacija (BEUC). Partneriams padeda Jungtinės Karalystės tyrimų komanda. Vykstant projektui vartotojų organizacijos bendradarbiaus su įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, tiesiogiai dirbančiomis su vartotojais, ir sieks, kad projekto sprendimai pasiektų gyventojus, norinčius kontroliuoti savo sąskaitas už šilumą ir energiją. 

Pagrindinis STEP tikslas yra palengvinti energetinį skurdą, skatinant vartotojų elgesio pokyčius. Energetinį skurdą patiriantys ar netoli šios ribos esantys vartotojai gaus konsultacijų ir patarimų, kaip nebrangiai pritaikyti energetinio taupymo sprendimus savo būstuose.

Projektą Lietuvoje vykdo Lietuvos vartotojų organizacijų aljansas.

Projekto trukmė: 2019 m. birželio 1 d. - 2021 m. lapkričio 30 d.

Daugiau apie projektą sužinokite svetainėje www.stepenergy.eu

---------------------------