Atgal į sąrašą

DĖMESIO! Svarbi informacija nukentėjusiems po duomenų vagystės iš Citybee.

DĖMESIO! Svarbi informacija nukentėjusiems po duomenų vagystės iš Citybee.
2021-02-22

Į Vartotojų aljansą iki šios dienos kreipėsi beveik tūkstantis vartotojų, pageidaujančių prisijungti prie grupės ieškinio dėl UAB „Prime Leasing“ (Citybee) galimai padarytos žalos atlyginimo. Siekiant užtikrinti asmens duomenų saugumą, Vartotojų aljanse šiuo metu diegiamos IT priemonės, kurios užtikrins ieškinio rengimo proceso sklandumą.

Šiuo metu iš vartotojų nerenkame jokių asmens duomenų, nesiūlome pildyti jokių formų Facebook, GoogleDocs ar kitose platformose. Duomenis kviesime pateikti tada, kai bus aišku, kokių būtinai reikia. Jūsų patogumui, visus duomenis prašysime pateikti VIENĄ kartą.

Vartotojų aljansas gali tapti oficialiu atstovu grupės ieškinio procese tik po to, kai bus pasirašytas Vartotojų aljanso ir KIEKVIENO dalyvio susitarimas dėl atstovavimo reiškiant grupės ieškinį. Su susitarimo sąlygomis galėsite susipažinti prieš jį pasirašant.

SVARBU! Vartotojų aljansas gali atstovauti tik vartotojams, todėl neturime galimybės apginti tų, kurie naudojosi Citybee paslaugomis per darbdavio paskyrą.

Ieškinys pareikalaus tam tikrų išlaidų. Mes esame nepelno organizacija, todėl siekiame, kad bylinėjimosi išlaidos vartotojams būtų kuo mažesnės.

Vartotojų aljansas dar nėra pateikęs pretenzijos UAB „Prime Leasing“, nes pretenzija gali būti pateikta tik vartotojams užpildžius sutikimo dalyvauti grupės ieškinyje formą.

Veiksmai, kuriuos planuoja atlikti Vartotojų aljansas:

  1. Informaciją apie pasiruošimą grupės ieškiniui ne rečiau kaip kartą per savaitę naujienlaiškio forma gaus kiekvienas asmuo, kuris pageidavo dalyvauti grupės ieškinyje ir parašė Vartotojų aljansui.  
  2. Sukursime galimybę vartotojams pateikti duomenis bei dokumentus saugiai nuotoliniu būdu.
  3. Parengsime ir pateiksime pasirašyti kiekvienam grupės nariui Pareiškimą dėl sutikimo būti grupės ieškinio nariu (Teisingumo ministro patvirtinta forma).
  4. El. parašu pasirašysime susitarimus su kiekvienu grupės dalyviu dėl grupės ieškinio rengimo ir atstovavimo (grupės atstovas bus Vartotojų aljansas, kuris sudarys susitarimus su advokatais).
  5. Parengsime pretenziją UAB „Prime Leasing“.
  6. Pateiksime grupės ieškinį teismui.
  7. Toliau jus nuolat išsamiai informuosime viso teisinio proceso metu.